Bulut Sunucular Artık Daha Güçlü

Anında aktivasyon, gelişmiş kontrol paneli ile yenilenen cloud sunucularımızı deneyin.


SSD Disk

Tüm sistemlerimiz SSD disk kullanmaktadır. Raid10 SSD Disk altyapısı ile maksimum performans sağlamaktayız.

E5 Xeon İşlemci

Dell marka sunucular üzerinde yeni işlemci serisi olan E5 model çift işlemciler kullanmaktayız.

Anında Kurulum

Sitemiz üzerinden aldığınız sanal sunucular otomasyon yapımız sayesinde anında kurulup size teslim edilmektedir.

Bellek İşlemci Disk Trafik
512 MB 1 Core 20 GB SSD 1 TB

20 TL

Aylık
Satın Al
1 GB 1 Core 30 GB SSD 2 TB

40 TL

Aylık
Satın Al
2 GB 2 Core 40 GB SSD 3 TB

80 TL

Aylık
Satın Al
4 GB 2 Core 60 GB SSD 4 TB

160 TL

Aylık
Satın Al
8 GB 4 Core 80 GB SSD 5 TB

320 TL

Aylık
Satın Al
16 GB 8 Core 160 GB SSD 6 TB

640 TL

Aylık
Satın Al
32 GB 12 Core 320 GB SSD 7 TB

1.280 TL

Aylık
Satın Al
48 GB 16 Core 480 GB SSD 8 TB

1.920 TL

Aylık
Satın Al
64 GB 20 Core 640 GB SSD 9 TB

2.560 TL

Aylık
Satın Al
Daha yüksek bir pakete mi ihtiyacın var? +90 0858 885 0427 telefon numarasından bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Güncel İşletim Sistemleri

Sanal sunucu kurulum sırasında seçebileceğiniz onlarca güncel linux ve windows işletim sistemleri bulunmaktadır.

Debian Cloud
CentOS Cloud
Ubuntu Cloud

Fedora Cloud
Windows Cloud
cPanel/WHM Cloud

Altyapını Güçlü Oluştur


Size Özel Kaynaklar

Sanal sunucularımızda, müşterilerimizin veri güvenliği ve performans alabilmesi için kaynaklar paylaşılmaz %100 kendisine ayrılır.

Proaktif İzleme

Ana sistemlerimiz 7/24 teknik ekibimiz tarafından izlenmekte bir sorun oluşmadan önce tespit edilip müdahale edilmektedir.

Network Güvenliği

Internet hattımız dışarıdan gelen saldırılara karşı korumalıdır. Oluşabilecek tehditleri, firewall cihazımız önlemektedir.

Veri Kurtarma

Kontrol paneliniz üzerinden sunucunuzu tek tuşla yedekleyebilir ve bu yedeği talep ettiğiniz zaman geri yükleyebilirsiniz.


Sık Sorulan Sorular


Neden Sanal Sunucu seçmeliyim?

İhtiyacınız olan kaynak gereksinimleri fiziksel sunucu seçiminde önemlidir.Kaynakların yükseltimesi fiziksel sunucularda zordur. Sanal sunucularda, esnek yapı sayesinde istediğiniz an ram,cpu veya disk kaynaklarınızı yükseltebilirsiniz. Performans olarak aynı, fiyatta avantaj sağlamaktadır.

Sanal Sunucular güvenilir mi?

Evet. Çünkü sanal sunucular aynı fiziksel sunucular gibi satın aldığınız kaynak kadarını size izole eder. Böylece diğer müşteri veya sistemlerden bağımsız çalışır. Bu nedenle sunucu seviyesinde herhangi bir güvenlik sorunu yaşamazsınız. Ayrıca fiziksel sunucularda yaşamanız olası olan disk sorunlarını sanal sunucu sistemlerde yaşamazsınız. Çünkü sanal sunucuların disk yapıları özel disk ünitelerinde yedekli olarak sağlanmaktadır

Kontrol paneli nasıl satın alabilirim? (cPanel, Plesk, Maestropanel vs.)

Sanal sunuculara kontrol panelini sitemizdeki lisanslar bölümünden satın alabilirsiniz. Talep ettiğiniz taktirde kontrol paneliniz tarafımızca kurulup anahtar teslim sağlanabilmektedir. Ayrıca yeni yapımızda sanal sunucu kurulum aşamasında talep ettiğiniz kontrol paneli var ise sistem otomatik kurup size teslim edecektir.Paneller hakkında detaylı bilgiyi panel üreticilerin web sitesinden inceleyebilirsiniz.

Taşıma işlemlerinde yardımcı oluyor musunuz?

Evet. Webadam ekibi olarak hizmetlerinizi taşımanızda yardımcı olmaktayız. Bizden hizmet aldıktan sonra eski firmanızdaki gerekli bilgileri tarafımıza ilettikten sonra tüm taşıma sürecinizi ücretsiz biz yönetmekteyiz. Bu konu ile ilgili detaylı bilgi almak için info@webadam.com adresine mail atabilirsiniz.

Bana ayrılan kaynakları garanti ediyor musunuz?

Evet. Webadam'ın sağladığı sanal sunucularda satın aldığınız kaynaklar size %100 olarak ayrılır. Örneğin 2 GB Bellek, 2 Core İşlemci ve 100 GB Disk'li bir sanal sunucu satın aldığınızda bu kaynakları tamamen size aittir. Farklı bir hizmet sizin kaynağınıza müdahale edemez veya siz bu kaynağın üzerine çıkamazsınız. Daha fazla kaynak gereksiniminiz olduğunda bir üst sanal sunucu paketlerimizden birine geçiş yapmanız gerekir.

Uzun süreli kiralamalarda herhangi bir indirim var mı?

Evet. Sanal sunucu satın alma sırasında seçeceğiniz ödeme periyoduna göre indirimler alabilmektesiniz. Örneğin yıllık alımlarda 2 ay indirimli olmaktadır. Daha yüksek süreli kiralamalar için satış ekibimize ulaşarak proje fiyatı talep edebilirsiniz.

Ödeme methodlarınız nedir?

Kredi kartı, Banka Havalesi veya Paypal ile ödemelerinizi bize ulaştırabilirsiniz. Uluslararası müşterilerimiz için Paypal ödeme methodunu önermekteyiz.

Ekstra IP adresi alabilir miyim?

Evet. Standart olarak sanal sunucu aldığınızda bir adet IPv4 ip adresi almaktasınız. Talep ettiğiniz taktirde satın alma sırasında veya satın aldıktan sonra ekstra ip adresi talep edebilirsiniz. Her ekstra ip adresi aylık 2$ ücretlendirilmektedir.

Sanal sunucu altyapınız nedir?

Esnek, güvenilir ve yüksek performans alınabilen vMware sanallaştırma altyapısını kullanmaktayız. Böylece sitemiz üzerinden aldığınız sanal sunucular anında size teslim edilmekte ve üst paketlere geçişleri tek tıkla yapabilirsiniz.

Sanal sunucularınızda erişilebilirlik garantisi nedir?

Webadam sanal sunucu altyapılarında %99 erişilebilirlik garantisi vermektedir.

Sanal sunucumu nasıl iptal edebilirim?

Kontrol panelinizden iptal talebi verebilir veya bu konu ile ilgili info@webadam.com adresine mail atabilirsiniz.

Altyapınızı düşünmeyin.
Çünkü bu bizim işimiz!

Webadam ekibi, müşterilerine yardım ve rehberlik eder. Ayrıca sistemlerinizi bize taşımanızda yardımcı olur. Ekibimiz sadece sisteminizi bize taşımakla kalmaz proaktif öneriler sunar. Böylece sisteminizin daha stabil çalışmasını sağlar. Kontrol paneli, mail veya telefon üzerinden bize sorularınızı her zaman iletebilirsiniz.

Profesyonel teknik ekibimiz 7/24 sizin yanınızdadır.

%99.9 erişilebilirlik ile 2009'dan itibaren 19,974 müşterimize 7/24 hizmet veriyoruz!